• ସାମ୍ୱାଦିକ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକଙ୍କ ପିତୃ ବିୟୋଗରେ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଶୋକ
    by Rajesh Chandra Behera on August 10, 2020 at 5:48 pm

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକଙ୍କ ପିତା ଭାଗୀରଥି ନାୟକଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପିସିସି ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଗଭୀର ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ବର୍ଗତ ଭାଗରଥୀ ନାୟକଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ନିଷ୍ଠାପର ମ

  • ସାମ୍ୱାଦିକ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକଙ୍କ ପିତୃ ବିୟୋଗରେ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଶୋକ
    by Rajesh Chandra Behera on August 10, 2020 at 5:48 pm

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକଙ୍କ ପିତା ଭାଗୀରଥି ନାୟକଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପିସିସି ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଗଭୀର ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ବର୍ଗତ ଭାଗରଥୀ ନାୟକଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ନିଷ୍ଠାପର ମ

  • ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୪୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
    by Rajesh Chandra Behera on August 10, 2020 at 5:41 pm

    ଆଠଗଡ : ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡର ୪ଟି ଯାକ ବ୍ଲକ ଯଥା ନରସିଂହପୁର, ବଡମ୍ବା, ତିଗିରିଆ, ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ଓ ଏନଏସି ଅଞ୍ଚଳରେ ମୋଟ ୫୪୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡରେ ଗତ ଶନିବାର ସୁଦ୍ଧା ୧୧୮୨୨ ଜଣଙ୍କର ସ୍ୱାବ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨୨୮ଜଣ ସଂଗରୋଧ ଓ ୨୨

  • ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୪୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
    by Rajesh Chandra Behera on August 10, 2020 at 5:41 pm

    ଆଠଗଡ : ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡର ୪ଟି ଯାକ ବ୍ଲକ ଯଥା ନରସିଂହପୁର, ବଡମ୍ବା, ତିଗିରିଆ, ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ଓ ଏନଏସି ଅଞ୍ଚଳରେ ମୋଟ ୫୪୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଆଠଗଡ ଉପଖଣ୍ଡରେ ଗତ ଶନିବାର ସୁଦ୍ଧା ୧୧୮୨୨ ଜଣଙ୍କର ସ୍ୱାବ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨୨୮ଜଣ ସଂଗରୋଧ ଓ ୨୨

  • ଯୁବକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ
    by amulya on August 10, 2020 at 5:38 pm

    ବେଲଗାଁ : ସଇଁନ୍ତଲା ଥାନା ତଥା ଟିକ୍ରାପଡା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃତକ ଜଣକ ଗ୍ରାମର ଦେବାର୍ଚ୍ଚନ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ସାନ ପୁଅ କୈଳାସ ବିଶ୍ୱାଳ (୨୮) ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏନେଇ ଟିକ୍ରାପଡା ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଆଦିତ୍ୟ ପ୍ରସାଦ ସାହୁଙ୍କ ସୂଚନା କ୍ରମେ ସୋମବା

odianewspaper

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *